fbpx

סדנה למנהלים

הקצב של העולם העסקי בו אנו חיים דורש מאיתנו יכולות מגוונות. סדנת המנהלים שפתחנו ב-Drumming Experience מספקת למנהלים את הכלים לעמוד בקצב

כלים יעילים למנהלים מובילים

כדי שמנהלים בחברות יוכלו לעמוד בקצב של העולם העסקי, כמו גם בדרישות המגוונות והשונות המוצבות בפניהם וביעדים בהם עליהם לעמוד, תוך כדי הפגנת יכולות ניהול ועבודת צוות,הם חייבים לקבל כלים ייחודיים. מדובר במשימה מורכבת ומאתגרת אשר דורשת מיומנויות רבות ומורכבות. ומה אם היינו אומרים להם שבסדנה חווייתית אחת תוכלו לתת רבות מהם למנהלים בחברה שלכם?

מה בסדנה?

בשלוש שעות הפעילות, המנהלים בחברה שלכם יעברו מסע חוויתי במתחם שלנו. מסע בו ילמדו לנגן על תופים במקביל לשכלול היכולות האישיות והמקצועיות שלהם. כל משתתף מנגן על מערכת תופים מקצועית בחלל רחב המאפשר עבודה לצוות מנהלים גדול במיוחד. המסע מאפשר לכל מנהל לרכוש את הכלים הנחוצים לו ביותר הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית, תוך חווית התיפוף המעשירה בה כל אחד יכול לקחת חלק ואין צורך בניסיון או ידע מקדים.

כלים שיעשירו את ארגז הכלים של המנהלים שלכם

במסגרת סדנת המנהלים הייחודית פתחנו ב- Drumming Experience במיוחד עבור מנהלים, יש לנו היכולת לשלב לימוד נגינה ואספקת כלי אימון ולספק עבורם כלים חדשים, עוצמתיים ובעיקר מאוד יעילים ומתאימים לעולם העסקי בו אנו מתנהלים.

 1. הקשבה וקשב: אחת התכונות הנדרשות מנהל מקצועי היא להיות מודע ליכולות הקשב וההקשבה שלו לעצמו, לכפופים לו וכמובן גם למנהליו ובתוך כל אלו למצוא את הקצב הנכון לתאם ולסנכרן ביניהם באופן סינרגטי והרמוני. במסגרת הסדנה כל מנהל מתוודע ליכולות הקשב וההקשבה שלו ומקבל כלים לזהות אתגרי קשב וכמובן לשכלל את היכולות הללו.

   

 2. ניהול וחלוקת משאבים: משאבים הם לא רק פיננסיים, כל עובד, על אחת כמה וכמה מנהל, חייב לדעת לנהל משאבים רבים, כאשר השניים היקרים ביותר הם משאבי האנוש ומשאב הזמן. במסגרת הסדנה מצטברים אצל המנהלים כלים מגוונים אשר מאפשרים להם התנהלות בזרימה ארגונית מדויקת יותר.

   

 3. יכולות ניהול: הסדנה מאפשרת דיוק יכולות ניהול הקבוצה של כל מנהל תוך בחינת מקומו האישי ביחס לקבוצה וליכולותיו הוא. מדובר ביכולת אישית המאפשרת לכל אחד לזהות את מיקומו בקבוצה שיכול לספק את התרומה המשמעותית ביותר לארגון.

   

 4. מיומנויות תקשורת: אין ספק כי מדובר באחד הכלים השמישים ביותר אותם אנו משכללים במהלך הסדנה. בעידן הדיגיטלי, לא פעם מיומנויות התקשורת הבין אישית, קריאת סיטואציות וכיו"ב הם אלו שעושים את ההבדל בין עסקים ממוצעים לעסקים מוצלחים שמציגים תוצאות טובות יותר בזכות ניהול נכון יותר.

   

 5. למצוא את המרכז: במהלך הסדנה כל מנהל נדרש לדייק את הבחינה העצמית שלו, להקשיב לקצב שלו, להכיר את היכולת שלו להשתלב בקבוצה, להוביל אותה, להיות קול משני בה ועוד. כל מנהל מקבל כלים המאפשרים לו בחינה עצמית והתבוננות עצמית בכדי להגיע לעומקים דומים עם העובדים אותם הוא מנהל.
כשהמנהלים מתפתחים העסק שלכם מתפתח

אנחנו ב- Drumming Experience זכינו לקדם מנהלים בחברות המובילות במשק ואנחנו יודעים בדיוק איך זה מרגיש ונראה כשחברות בוחרות לתת למובילים של החברה שלהם כלים מעשיים של תקשורת בין-אישית, יכולות ניהול, עבודת צוות ולמעשה ערך מוסף ייחודי תוך חוויה בלתי נשכחת. אנחנו פיתחנו  את הסדנה ועכשיו לכם רק נשאר לפנק את המנהלים שלכם בחוויה שהיא סדנה להתפתחות ולזכור שכשהמנהלים שלכם מתפתחים העסק שלכם מתפתח.

שי פסטרנק - מדריך הסדנה

הסדנא מועברת ע"י שי פסטרנק, מבכירי המדריכים בישראל, מחבר את סדרת הספרים המצליחה "ללמוד תופים", שנמכרה באלפי עותקים עד כה. בוגר בית הספר "רימון" בעל השכלה אקדמית מאוניברסיטת "ברקלי" בבוסטון, כמו כן שי הוא מאמן אישי בוגר אוניברסיטת בר אילן.

כמדריך עם ניסיון של מעל עשרים שנה, העביר שי אלפי שיעורים וסדנאות ודרך כך פיתח את היכולת לחבר בין אנשים ולסחוף אותם אל עולם התופים והמוזיקה. שי ניגן עם אמנים רבים ושימש כמפיק מוזיקאלי בהפקות שונות. כעת הוא מתרכז בכתיבת מוזיקה מקורית לאלבומו הראשון.

שי הוא הבעלים והמייסד של בית הספר לתופים ״שי פסטרנק״ הפעיל משנת 2005 ומאגד את בכירי המורים, ומאות תלמידים בשני הסניפים בתל אביב.

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר לתיאום סדנה למנהלים הרצאה למנהלים יום  למנהלים לצוות שלכם!

..... ..... .....
......
אפשר גם בטלפון 050-3031131