fbpx

הרצאה למנהלים

מה בסך הכל בקשתם? שיעמדו בקצב? שיעבדו בצוות? שידעו להקשיב וגם לתת את הטון? קווי הדמיון רבים כל-כך, עד שהיינו חייבים לייצר הרצאה חוויתית למנהלים

כלים יעילים למנהלים מובילים

כולם מכירים את "כשטוב להם טוב לכם" ואין ספק שזה תמיד נכון, אבל מה אם גם היה להם ממש טוב וכיף ובתוך כל הכיף הזה הם מקבלים כלים ניהוליים מעשיים? ברור שהרווח כפול ומכופל. ב- Drumming Experience פתחנו כמה הרצאות ייחודיות למנהלים שיספקו עבורם וגם עבורכם את הנאה, חוויה, כלים מעשיים והרבה מעבר לכך.

המפיק המוזיקלי כמנהל בעולם הארגוני

למפיקים, מתופפים ולמנהלים בעולם הארגוני המודרני יש לא מעט כלים שהופכים אותם לטובים ומקצועיים יותר, שאת כולם נסקור בצורה מהנה במהלך ההרצאה. אם אתם רוצים לקבל הצצה לחלק מהכלים אליהם נתוודע במהלך ההרצאה, הנה חלק קטן:

יכולת אלתור מנהל טוב, מקצועי ובעיקר יעיל הוא מנהל עם יכולות אלתור מרשימות. מדובר ביכולת שקשה לשכלל, אלא אם מעמידים בפני אותו מנהלים אתגרים באופן יזום. אנחנו לא מכירים ארגונים שעושים זאת כשגרה. אז אפשר לנגן את זה ואפשר לדבר את זה בהרצאה שלנו. אנחנו מאמינים שהיכולת של מנהל לאלתר, היא היכולת שלו למצוא פתרון מהיר, בתוך המסגרת ומחוץ לקופסה, קצת כמו שיודע לייצר דינמיקה חיובית, כנראה מדובר במנהל עם יכולת הקשבה. בתיפוף, סוגי מברשות ומקלות יתנו צלילים אחרים וחשוב להקשיב ולדעת מתי להשתמש בכל אחד מהם. בנוסף, בזכות הקשבה אפשר לדעת מה הוא הקצב ומתי הכי נכון לשנות אותו, אם צריך. הקשבה היא הרבה מעבר למה שנאמר או נשמע, הקשבה נכונה היא גם להפסקות, לשתיקות ולמסקנות המתבקשות.

  • ניהול / ניצוח כמו מתופף שנותן את הקצב, כמו מנצח המשלב את הכלים בתזמונים המדויקים ביותר, כך גם מנהל. עליו להיות ניחן ביכולת לשלב את היכולות והעוצמות של כל אדם או כלי שהוא מכיר, בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור החברה ולתחושת סיפוק גדולה יותר עבורו.
  • יוצרים קהילה אין מילים לתאר את החשיבות של יצירת קהילה. בין אם מדובר בקהילת לקוחות או קהילת עובדים. היכולת לייצר ולתחזק מערכות יחסים בטון אחד בו יש מקום לקצב של כל אחד ואחד, כך מתגבשת לה קהילה חזקה שמסוגלת להניע בעצמה מערכות שלמות. מדובר לא רק ביכולת של מנהל ליצור קשרים בעצמו ולעצמו, אלא ביכולת לבנות קהילות של ממש. מנהל שמבין את מהות המוסיקה בכלל והתיפוף בפרט, יודע בדיוק איך ליצור קהילה.באלתור מוסיקה.
  • דינמיקה היא כמעט הכל. היכולת לייצר דינמיקה חיובית עם אנשים, בין אם זה לקוחות, עובדים או קולגות. מדובר ביכולת לייצר תקשורת הרמונית בזרימה נכונה ונעימה ומבלי לאבד את הטון בדרך. כל חברה רוצה מנהלים אשפים ביצור דינמיקה חיובית.

הרצאות מגוונות למנהלים מגוונים

אופי של כל חברה הוא שונה ומשתנה, כל עוד היא משכילה להיות דינמית ולהתפתח. כך וודאי גם המנהלים בדרגי הניהול השונים בחברות. ההרצאות שלנו מספקות כלים המתקבלים דרך חוויה שונה בכל הרצאה והרצאה.גם אם בתחילת  הדברים, התייחסנו בקריצה, הרי מובן לנו כי המנהלים של היום נדרשים לכלים רבים ובעיקר יצירתיים כדי שיוכלו להפיק מעצמם את המיטב, עבור עצמם, עבור המנוהלים על-ידיהם ועבור המנהלים שלהם בחברה. ההרצאות שלנו יגרמו למנהלים שלכם למקסם יכולות זמינות קיימות, לשכלל יכולות קיימות ולפתח יכולות חדשות.

כשכל התווים מתחברים למנגינה

ההרצאות שפתחנו ב-Drumming Experience, מבוססות שנים של ניסיון מקצועי בתיפוף, הובלת קבוצות וניהול. היכולות המשתלבות אשר מתחוורות בזו אחר זו במהלך ההרצאות השונות משקפות עבור כל מנהל את היכולת שלו להתפתח. כשכל תו עומד בפני עצמו, לא נשמעת מנגינה. כשכל התווים מתחברים למנגינה אחת נפלאה, כל מה שנותר לכם זה לתת למנהלים שלכם את הכלים הנכונים לתת את הקצב.

שי פסטרנק - מרצה

ההרצאה מועברת ע"י שי פסטרנק, מבכירי המדריכים בישראל, מחבר את סדרת הספרים המצליחה "ללמוד תופים", שנמכרה באלפי עותקים עד כה. שי פיתח שיטת לימוד שבאמצעותה לומדים אלפי תלמידים. בוגר בית הספר "רימון" בעל השכלה אקדמית מאוניברסיטת "ברקלי" בבוסטון, כמו כן שי הוא מאמן אישי בוגר אוניברסיטת בר אילן.

כמדריך עם ניסיון של מעל עשרים שנה, העביר שי אלפי שיעורים וסדנאות ודרך כך פיתח את היכולת לחבר בין אנשים ולסחוף אותם אל עולם התופים והמוזיקה. שי ניגן עם אמנים רבים ושימש כמפיק מוזיקאלי בהפקות שונות. כעת הוא מתרכז בכתיבת מוזיקה מקורית לאלבומו הראשון.

שי הוא הבעלים והמייסד של בית הספר לתופים ״שי פסטרנק״ הפעיל משנת 2005 ומאגד את בכירי המורים, ומאות תלמידים בשני הסניפים בתל אביב.

בין לקוחותינו

צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום סדנה למנהלים יום פיתוח  למנהלים הרצאה למנלים סדנת תופים חוויתית יום גיבוש לצוות סדנת תופים משפחתית בחברה שלכם

..... ..... .....
......
אפשר גם בטלפון 050-3031131